

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Temperature |
| Electrical Phase | 1 |
| Contact Configuration | SPST |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Temperature Sensitivity | Overtemperature, Undertemperature |
| Series | CM-MSE |
| Width | 22.5mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Dimensions | 78.5 x 22.5 x 78mm |
| Current Range | 2 - 4A |
| Terminal Type | Screw |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Standards Met | CCC, CE, CSA, EAC, UL |
| Height | 78mm |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Length | 78.5mm |
1SVR730831R1300 CM-ESS.1S
1SVR740830R0400 CM-ESS.2P
PUA01CB23500V
1SVR550882R9500
3UG4615-1CR20
LPRD/2 400V
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00