

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Voltage |
| Electrical Phase | 1, 3 |
| Contact Configuration | DPDT |
| Voltage Sensing Range | 0 - 500V ac |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Time Delay | <1.3s |
| Frequency Sensing Range | 50 - 400Hz |
| Series | IL 5880 |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Dimensions | 61 x 35 x 90mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 35mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Length | 61mm |
| Height | 90mm |
813S-V3-480V
70.92.8.230.0002
3RR2241-1FW30
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00