

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Voltage |
| Electrical Phase | 3 |
| Contact Configuration | SPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Maximum Current Sensed | 5A |
| Time Delay | 2 s, 7s |
| Series | SM 301 |
| Operating Temperature Range | +50°C |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Length | 60mm |
| Width | 36mm |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Dimensions | 60 x 36 x 90mm |
| Current Range | Maximum of 5A |
| Height | 90mm |
RN5883.12/61 AC/DC24-80V 10-3000mA 0-10s
3RS2500-1AW30
1SVR730885R3300 CM-MPS.21S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00