

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Current |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Minimum Current Sensed | 0A |
| Maximum Current Sensed | 20A |
| Series | SCK |
| Width | 22.5mm |
| Length | 128.5mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Height | 102mm |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Dimensions | 128.5 x 22.5 x 102mm |
| Terminal Type | Screw |
| Current Range | 0 - 20A |
| Operating Temperature Range | +70°C |
IL5882.38 AC/DC24V-230V Tv=5S
LPRT/2 400V
3RS2900-1AW30
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00