

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Frequency |
| Electrical Phase | 2 |
| Voltage Sensing Range | 220 - 440V ac |
| Contact Configuration | SPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Maximum Current Sensed | 6A |
| Time Delay | 100 ms, 500ms |
| Series | PD 225 |
| Maximum Voltage Sensed | 440V ac |
| Minimum Voltage Sensed | 220V ac |
| Length | 100.5mm |
| Height | 75mm |
| Current Range | Maximum of 6A |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Dimensions | 100.5 x 22.5 x 75mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 22.5mm |
| Minimum Operating Temperature | -15°C |
| Frequency Sensitivity | Overfrequency, Underfrequency |
G2UM300VL20
1SVR730670R0200 CM-IWS.2S
MK9040N.12/001 3AC50/60Hz 400V
3RN2012-2BA30
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00