

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Current |
| Contact Configuration | SPDT |
| Series | 3RF2950 |
| Length | 69.5mm |
| Width | 45mm |
| Height | 111.5mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Dimensions | 69.5 x 45 x 111.5mm |
| Terminal Type | Screw |
K8AK-VS3 100-240VAC
1SVR740885R1300 CM-MPS.11P
DIA53S72420AF
809S-C1-10A-48
G2IM10AL20 24-240VAC/DC
1SVR730831R1300 CM-ESS.1S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00