

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Phase, Voltage |
| Voltage Sensing Range | 300 - 500V ac |
| Voltage Sensitivity | Overvoltage, Undervoltage |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Phase Sensitivity | Phase Failure, Phase Sequence |
| Time Delay | 0.1 - 30s |
| Frequency Sensing Range | 50 - 60Hz |
| Standards Met | CSA, GL, UL |
| Maximum Voltage Sensed | 500V ac |
| Operating Temperature Range | -25 - +60°C |
| Minimum Frequency Sensed | 50Hz |
| Terminal Type | Screw |
| Minimum Voltage Sensed | 300V ac |
| Length | 109.5mm |
| Maximum Frequency Sensed | 60Hz |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 22.5mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Dimensions | 109.5 x 22.5 x 78mm |
| Height | 78mm |
1SVR740700R2200 CM-MSS.23P
3RR2241-1FW30
1SVR730700R2200 CM-MSS.23S
3UG4631-1AW30
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00