

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Thermistor motor temperature protection |
| Contact Configuration | SPST |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Series | DTA04 |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Length | 99.5mm |
| Width | 22.5mm |
| Height | 80mm |
| Dimensions | 99.5 x 22.5 x 80mm |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Terminal Type | Screw |
G2PU690VS20
TR4801-02-110/240VAC
1SVR730660R0100 CM-IWS.1S
3RN2011-2BW30
AT-FM-10K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00