

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Current |
| Electrical Phase | 1 |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Minimum Current Sensed | 0.003 A, 0.01 A, 0.1A |
| Maximum Current Sensed | 0.03 A, 0.1 A, 1A |
| Time Delay | 0.1 - 30s |
| Current Range | 0.003 - 0.03 A, 0.01 - 0.1 A, 0.1 - 1A |
| Terminal Type | Screw |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Width | 22.5mm |
| Length | 109.5mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Height | 78mm |
| Dimensions | 109.5 x 22.5 x 78mm |
1SVR550871R9500
3RS2500-1AW30
1SVR730660R0100 CM-IWS.1S
3RN2000-2AA30
IK9094.11 AC/DC24V 0-150°C
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00