

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Shaft Rotation Sensor |
| Voltage Sensing Range | Maximum of 30V dc |
| Contact Configuration | SPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Time Delay | 1 - 30s |
| Frequency Sensing Range | 50 - 60Hz |
| Series | FSRST |
| Current Range | Maximum of 5A |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Length | 118mm |
| Operating Temperature Range | +50°C |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Width | 48mm |
| Dimensions | 118 x 48 x 48mm |
| Height | 48mm |
| Number of Poles | 1 |
DIB01CD485A
IL9277.12 AC220-240V 0.1-15A Tv=0.1-20S
MK5880N.38/200
G2TF02 24-240VAC/DC
IK9169.11 3AC380-415/220-240V
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00