

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Current |
| Electrical Phase | 1 |
| Contact Configuration | DPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Maximum Current Sensed | 35A |
| Current Sensitivity | Overcurrent, Undercurrent |
| Time Delay | 0.1 - 10s |
| Frequency Sensing Range | 16.6 - 400Hz |
| Series | VEO |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Current Range | Maximum of 35A |
| Number of Poles | 2 |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Dimensions | 76 x 45 x 67mm |
| Length | 76mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 45mm |
| Height | 67mm |
| Terminal Type | Screw |
1SVR730840R0700 CM-SRS.M2S
E3YF400V02 0.85
K8AK-LS1 100-240VAC
3RN2012-1BA30
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00