

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Temperature |
| Electrical Phase | 1 |
| Contact Configuration | SPST |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Minimum Current Sensed | 2A |
| Maximum Current Sensed | 4A |
| Time Delay | <100ms |
| Frequency Sensing Range | 50 - 60Hz |
| Temperature Sensitivity | Overtemperature, Undertemperature |
| Series | CM-MSE |
| Length | 78.5mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Dimensions | 78.5 x 22.5 x 78mm |
| Standards Met | CCC, CE, EAC, UL |
| Height | 78mm |
| Width | 22.5mm |
| Operating Temperature Range | -20 - +60°C |
| Minimum Frequency Sensed | 50Hz |
| Terminal Type | Screw |
| Current Range | 2 - 4A |
| Maximum Voltage Sensed | 230V |
| Maximum Temperature Sensed | +85°C |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
IK9271.11 AC220-240V 0.1-15A Tv=0.1-20S
DPC01DM69400HZ
3UG4616-2CR20
ICP300-500 (3-Wire)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00