

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Phase |
| Electrical Phase | 3 |
| Voltage Sensing Range | Phase Loss, Voltage Assemmetry |
| Contact Configuration | SPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Operating Temperature Range | -20 - +60°C |
| Terminal Type | Screw |
| Dimensions | 17.5 x 90 x 66.5mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 90mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Length | 66.5mm |
72.01.8.240.0000
3UG4617-1CR20
G2UM300VL20 24-240VAC/DC
1SVR730712R1400 CM-MSS.31S
DIA53S72420A
70.92.8.230.0002
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00