

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Phase, Voltage |
| Electrical Phase | 3 |
| Contact Configuration | SPDT |
| Voltage Sensing Range | Maximum of 280 V |
| Voltage Sensitivity | Undervoltage |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Phase Sensitivity | Phase Failure, Phase Sequence |
| Time Delay | 100ms |
| Frequency Sensing Range | 48 - 63Hz |
| Series | L |
| Length | 66.5mm |
| Height | 89mm |
| Maximum Voltage Sensed | 280V |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Special Features | 2 LEDs for the Indication of Operational States, Detects Incorrect Phase Sequence & Phase Loss, Fixed Time Delay, Fixed Undervoltage Trip Level, Measures Phase to Phase Voltages, Microprocessor Based Relay, Monitors Own Supply & Detects an Undervoltage Condition on One or more Phases, True RMS Monitoring |
| Terminal Type | Screw |
| Dimensions | 17.5 x 66.5 x 89mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 17.5mm |
| Number of Poles | 1 |
1SVR740712R1400 CM-MSS.31P
3RN2010-1CA30
K8AK-VW3 100-240VAC
DUA01CB23500V
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00