

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Multifunction |
| Contact Configuration | DPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Time Delay | 0.02 s - 9999h |
| Series | MK7830N |
| Width | 22.5mm |
| Height | 90mm |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Operating Temperature Range | +55°C |
| Dimensions | 99 x 22.5 x 90mm |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Length | 99mm |
| Terminal Type | Screw |
K8AK-VW3 24VAC/DC
72.01.8.125.0000
1SVR730841R1400 CM-SRS.21S
72.01.9.024.0000
1SVR730774R3300 CM-PAS.41S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00