

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Voltage |
| Electrical Phase | 1 |
| Voltage Sensing Range | 1 - 10 V ac/dc, 15 - 150 V ac/dc, 3 - 30V ac/dc |
| Contact Configuration | SPDT |
| Voltage Sensitivity | Overvoltage, Undervoltage |
| Time Delay | 0.1 - 30s |
| Series | K8AK-VS |
| Width | 100mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Dimensions | 22.5 x 100 x 95mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Height | 95mm |
| Length | 22.5mm |
| Maximum Voltage Sensed | 10 V ac/dc, 30 V ac/dc, 150V ac/dc |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Minimum Voltage Sensed | 1 V ac/dc, 3 V ac/dc, 15V ac/dc |
TR4801-03-24VAC/DC
3RN2000-1AW30
IK9168 3AC50/60Hz 230/400V
IK 9270.11 AC 220-240V 0.1-15A Tv = 0.1-20S
DIB01CD4810A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00