

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Standstill |
| Electrical Phase | 1, 3 |
| Contact Configuration | DPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Series | BD 5936 |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Width | 45mm |
| Length | 121mm |
| Minimum Operating Temperature | -15°C |
| Height | 74mm |
| Operating Temperature Range | +55°C |
| Dimensions | 121 x 45 x 74mm |
TR4801-01-24VAC/DC
184773 EMR6-R400-A-1
3RN2012-1BW31
MK9056N.12 AC50/60Hz 380-500V
1SVR730740R0300 CM-TCS.13S
PIA01CB235A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00