

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Frequency, Voltage |
| Electrical Phase | 3 |
| Contact Configuration | SPDT |
| Voltage Sensitivity | Overvoltage, Undervoltage |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Series | DPC02 |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Height | 80mm |
| Width | 45mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Dimensions | 99.5 x 45 x 80mm |
| Terminal Type | Screw |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Length | 99.5mm |
3RN2000-1AA30
7SR1003-1JB20-2DA0
3RN2010-2BW30
1SVR730700R2100 CM-MSS.13S
1SVR740885R1300 CM-MPS.11P
BD9080.12 3AC400V UH=AC230V
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00