

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Voltage |
| Electrical Phase | 1 |
| Voltage Sensing Range | 20 - 80V ac/dc |
| Contact Configuration | SPDT |
| Voltage Sensitivity | Overvoltage, Self Powered, Undervoltage |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Time Delay | 0.1 - 10s |
| Series | Harmony Control |
| Better World Product | Yes |
| Better World Verification | Green Premium |
| Terminal Type | Screw |
| Operating Temperature Range | +50°C |
| Minimum Voltage Sensed | 20V ac/dc |
| Height | 90mm |
| Length | 72mm |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Dimensions | 72 x 17.5 x 90mm |
| Maximum Voltage Sensed | 80V ac/dc |
| Width | 17.5mm |
IL9071.12 3/N AC400/230V 0.85UN 4%
3UG4651-1AW30
G2CU400V10AL10
3RR2241-1FW30
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00