

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Phase |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Time Delay | 200ms |
| Series | IN 9017 |
| Width | 53mm |
| Dimensions | 61 x 53 x 90mm |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Operating Temperature Range | +55°C |
| Length | 61mm |
| Height | 90mm |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
3UG4501-1AW30
1SVR730784R3300 CM-PSS.41S
3RN2013-1BA30
3RN2000-2AW30
3UG4621-2AW30
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00