

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Voltage |
| Electrical Phase | 1 |
| Voltage Sensing Range | Maximum of 500 V |
| Contact Configuration | SPDT |
| Voltage Sensitivity | Overvoltage, Undervoltage |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Time Delay | 0.1 - 30s |
| Frequency Sensing Range | 48 - 63Hz |
| Series | L |
| Length | 66.5mm |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Width | 17.5mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Dimensions | 17.5 x 66.5 x 89mm |
| Maximum Voltage Sensed | 500V |
| Terminal Type | Screw |
| Number of Poles | 1 |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Height | 89mm |
LMCVR-500V 24-230VAC/DC
LXPRC/S-4W 230V (400V)
E1YF400V01 0.85
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00