

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Phase |
| Electrical Phase | 3 |
| Contact Configuration | SPDT |
| Voltage Sensitivity | Overvoltage Protection, Undervoltage Protection |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Operating Temperature Range | -20 - +60°C |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Terminal Type | Screw |
| Width | 90mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Length | 66.5mm |
| Dimensions | 17.5 x 90 x 66.5mm |
LXPRF 280-520VAC
49423602
LMCVR-20V 24-230VAC/DC
IK8715/003 6-40A
IL5882.38 AC/DC24V-230V Tv=5S
813S-V3-480V
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00