

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Phase |
| Electrical Phase | 3 |
| Voltage Sensing Range | 183 - 528 V |
| Contact Configuration | SPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Phase Sensitivity | Phase Failure, Phase Sequence |
| Time Delay | <100ms |
| Series | Harmony Control |
| Better World Product | Yes |
| Better World Verification | Green Premium |
| Width | 17.5mm |
| Terminal Type | Screw |
| Height | 90mm |
| Length | 72mm |
| Operating Temperature Range | +50°C |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Minimum Temperature Sensed | 183 V |
| Maximum Voltage Sensed | 528V |
| Current Range | 10mA |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Dimensions | 72 x 17.5 x 90mm |
K8AK-VW3 24VAC/DC
1SVR730794R3300 CM-PVS.41S
LMCCR-2A 24-230VAC/DC
3RN2010-1BW30
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00