

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Phase, Voltage |
| Electrical Phase | 1, 3 |
| Contact Configuration | DPDT |
| Voltage Sensing Range | Maximum of 400 V |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Phase Sensitivity | Phase Failure, Phase Sequence |
| Time Delay | 0.1 - 10s |
| Series | KAPPA |
| Terminal Type | Screw |
| Length | 67mm |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Width | 38mm |
| Number of Poles | 2 |
| Dimensions | 67 x 38 x 51mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Operating Temperature Range | +55°C |
| Maximum Voltage Sensed | 400V |
| Height | 51mm |
184773 EMR6-R400-A-1
3UG4632-2AW30
1SVR750669R9400 CM-IVN.S
72.01.8.240.0002
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00