

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Voltage |
| Voltage Sensing Range | 12 - 24V dc |
| Contact Configuration | SPDT |
| Voltage Sensitivity | Undervoltage |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Time Delay | 0 - 30s |
| Series | L |
| Current Range | Maximum of 8A |
| Dimensions | 66.5 x 17.5 x 89mm |
| Width | 17.5mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Number of Poles | 1 |
| Special Features | Adjustment for Trip Level & Time Delay |
| Terminal Type | Screw |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Height | 89mm |
| Length | 66.5mm |
PIB02CB23150MV
3UG4633-2AL30
3UG4651-1AA30
IK9055.11 50-50000IPM UH=DC24V Hyst.1-20%
TT25-78FH2DRZ00000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00