

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Phase, Voltage |
| Electrical Phase | 3 |
| Contact Configuration | DPDT |
| Voltage Sensitivity | Overvoltage, Undervoltage |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Phase Sensitivity | Phase Asymmetry, Phase Failure, Phase Sequence |
| Time Delay | 0.1 - 5s |
| Series | BD 9080 |
| Dimensions | 133 x 45 x 74mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 45mm |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Length | 133mm |
| Height | 74mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
IK9055.11 50-50000IPM UH=DC24V Hyst.1-20%
K8AK-LS1 100-240VAC
TR4801-02-110/240VAC
TT20-I74H2DRZ00000
3RS2900-1AW30
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00