

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Phase, Voltage |
| Electrical Phase | 3, 3+N |
| Contact Configuration | SPDT |
| Voltage Sensing Range | 510 - 793V ac |
| Voltage Sensitivity | Overvoltage, Undervoltage |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Phase Sensitivity | Asymmetry, Phase Loss, Phase Sequence, Tolerance |
| Time Delay | 1 s, 6s |
| Frequency Sensing Range | 50 - 400Hz |
| Series | DPC01 |
| Maximum Voltage Sensed | 793V ac |
| Terminal Type | Screw |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Width | 45mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Dimensions | 99.5 x 45 x 80mm |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Minimum Frequency Sensed | 50Hz |
| Minimum Voltage Sensed | 510V ac |
| Length | 99.5mm |
| Maximum Frequency Sensed | 400Hz |
| Height | 80mm |
1SVR730830R0400 CM-ESS.2S
LPRA/2 400V
1SVR730712R1400 CM-MSS.31S
LH5946.48/61 0,2-4V UH=DC24V 0,2-6s
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00