

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Current |
| Minimum Current Sensed | 30mA |
| Maximum Current Sensed | 5A |
| Current Sensitivity | Residual |
| Time Delay | 0.02 - 5s |
| Dimensions | 74 x 36 x 88.5mm |
| Current Range | 0.3 - 5A |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Height | 88.5mm |
| Length | 74mm |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Terminal Type | Screw |
| Operating Temperature Range | +50°C |
| Width | 36mm |
IL9077.12 3/NAC 400/230V 0.1-20S
3RN2023-1DW30
3UG4615-2CR20
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00