

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Voltage |
| Electrical Phase | 1 |
| Contact Configuration | DPDT |
| Voltage Sensitivity | Overvoltage, Undervoltage |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Time Delay | 0 s, 0.1 - 30s |
| Series | CM-EFS |
| Maximum Voltage Sensed | 30 V, 60 V, 300 V, 600V |
| Dimensions | 103.7 x 22.5 x 85.6mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 22.5mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Terminal Type | Screw |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Height | 85.6mm |
| Length | 103.7mm |
3UG4651-1AW30
3RR2242-1FA30
E3YM230VS20
1SVR730831R1400 CM-ESS.2S
PIA01CB235A
IK9143.11 AC50/60Hz 230V Hyst.0.5-10%
MK9040N.12/001 3AC50/60Hz 400V
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00