

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Voltage |
| Electrical Phase | 3 |
| Voltage Sensing Range | Maximum of 400V ac |
| Contact Configuration | SPDT |
| Voltage Sensitivity | Self Powered |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Time Delay | 60ms |
| Series | PMV20 |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Length | 35.8mm |
| Height | 104.7mm |
| Maximum Voltage Sensed | 400V ac |
| Dimensions | 35.8 x 64.9 x 104.7mm |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Width | 64.9mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Number of Poles | 1 |
| Terminal Type | Screw |
1SVR550882R9500
1SVR730885R3300 CM-MPS.21S
1SVR730784R2300 CM-PSS.31S
3UG4632-2AW30
70.92.0.024.0002
3RS2900-1AW30
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00