

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Voltage |
| Electrical Phase | 1 |
| Voltage Sensing Range | 17 - 275V ac/dc |
| Contact Configuration | SPDT |
| Voltage Sensitivity | Overvoltage, Undervoltage |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Time Delay | 0.1 - 20s |
| Series | 3UG4 |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 23mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Dimensions | 91 x 23 x 92mm |
| Maximum Voltage Sensed | 275V ac/dc |
| Length | 91mm |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Number of Poles | 1 |
| Height | 92mm |
| Minimum Voltage Sensed | 17V ac/dc |
| Terminal Type | Screw |
1SVR730831R1400 CM-ESS.2S
1SVR730841R1500 CM-SRS.22S
LXPRC/S 400V
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00