

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Current |
| Electrical Phase | 3 |
| Contact Configuration | DPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Minimum Current Sensed | 2mA |
| Maximum Current Sensed | 500mA |
| Current Sensitivity | Overcurrent, Undercurrent |
| Time Delay | 0.1 - 3s |
| Series | HIL |
| Operating Temperature Range | +50°C |
| Length | 69mm |
| Height | 92.6mm |
| Current Range | 2 - 500mA |
| Dimensions | 69 x 35 x 92.6mm |
| Width | 35mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
3RN2000-2AA30
IL9837.11 5-200Hz UH=230V
184779 EMR6-W500-D-1
G2PM115VSY20 24-240V AC/DC
1SVR730831R1300 CM-ESS.1S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00