

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Insulation |
| Electrical Phase | 1, 3 |
| Voltage Sensing Range | 0 - 250 V ac, 0 - 300V dc |
| Contact Configuration | SPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Series | CM-IWS |
| Minimum Voltage Sensed | 0V ac/dc |
| Height | 85.6mm |
| Maximum Voltage Sensed | 250 V ac, 300V dc |
| Length | 103.7mm |
| Dimensions | 103.7 x 22.5 x 85.6mm |
| Width | 22.5mm |
| Terminal Type | Screw |
K8AK-VS2 24VAC/DC
3RN2012-2BA30
G2UM300VL20 24-240VAC/DC
1SVR730750R0400 CM-EFS.2S
IL9837.11 5-200Hz UH=230V
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00