

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Frequency |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Series | DFB01 |
| Dimensions | 99.5 x 22.5 x 80mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 22.5mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Height | 80mm |
| Length | 99.5mm |
| Operating Temperature Range | +60°C |
IL9277.12 AC220-240V 0.1-15A Tv=0.1-20S
MK9163N.12/100 AC50/60Hz 230V
LH5946.48/61 0,2-4V UH=DC24V 0,2-6s
IK9169.11 3AC380-415/220-240V
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00