

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Voltage |
| Electrical Phase | 1 |
| Contact Configuration | SPDT |
| Voltage Sensing Range | 20 - 200 V ac/dc, 30 - 300 V ac/dc, 60 - 600V ac/dc |
| Voltage Sensitivity | Overvoltage, Undervoltage |
| Time Delay | 0.1 - 30s |
| Series | K8AK-VW |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Width | 100mm |
| Length | 22.5mm |
| Height | 95mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Dimensions | 22.5 x 100 x 95mm |
| Minimum Voltage Sensed | 20 V ac/dc, 30 V ac/dc, 60V ac/dc |
| Maximum Voltage Sensed | 200 V ac/dc, 300 V ac/dc, 600V ac/dc |
1SVR730841R0400 CM-SRS.21S
1SVR730884R4300 CM-MPS.43S
DIA53S72420A
5SV8000-6KK
V4IM35AL20 24-240V AC/DC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00