

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Phase, Voltage |
| Electrical Phase | 3 |
| Contact Configuration | SPDT |
| Voltage Sensing Range | 177 - 550V ac |
| Mounting Type | Plug In |
| Phase Sensitivity | Phase Loss, Phase Sequence |
| Series | DPA01 |
| Dimensions | 99.5 x 22.5 x 80mm |
| Maximum Voltage Sensed | 550V ac |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Width | 22.5mm |
| Height | 80mm |
| Length | 99.5mm |
| Minimum Voltage Sensed | 177V ac |
1SVR740700R0100 CM-MSS.12P
1SVR730884R4300 CM-MPS.43S
1SVR730840R0400 CM-SRS.21S
184770 EMR6-AWN280-D-1
MK5880N.38/200
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00