

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Phase |
| Electrical Phase | 3 |
| Voltage Sensing Range | 208 - 440V ac |
| Contact Configuration | SPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Phase Sensitivity | Phase Failure, Phase Sequence |
| Time Delay | 500ms |
| Frequency Sensing Range | 45 - 65Hz |
| Series | CM-PFE |
| Terminal Type | Screw |
| Operating Temperature Range | -20 - +60°C |
| Length | 78.5mm |
| Minimum Voltage Sensed | 208V ac |
| Dimensions | 78.5 x 22.5 x 78mm |
| Height | 78mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 22.5mm |
| Maximum Voltage Sensed | 440V ac |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
3RN2012-1BW30
BD9080.12 3AC400V UH=AC230V
MK5880N.38/200
IL9837.11 5-200Hz UH=230V
1SVR730841R0500 CM-SRS.22S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00