

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Voltage |
| Electrical Phase | 1 |
| Voltage Sensing Range | 30 - 300V ac/dc |
| Contact Configuration | DPDT |
| Voltage Sensitivity | Overvoltage, Undervoltage |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Series | GAMMA |
| Width | 108mm |
| Height | 90mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Minimum Voltage Sensed | 30V ac/dc |
| Length | 22.5mm |
| Dimensions | 22.5 x 108 x 90mm |
| Terminal Type | Screw |
| Maximum Voltage Sensed | 300V ac/dc |
| Operating Temperature Range | +55°C |
| Number of Poles | 2 |
3RN2010-1BW30
70.92.8.230.0002
1SVR730830R0300 CM-ESS.1S
FSST-110/230VAC
3UG4616-2CR20
3RN2010-1BA30
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00