

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Current |
| Electrical Phase | 3 |
| Contact Configuration | DPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Current Sensitivity | Overcurrent |
| Time Delay | 0.1 - 20s |
| Series | 3UG4 |
| Better World Claim | Extended product life |
| Better World Product | Yes |
| Width | 22.5mm |
| Height | 102mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Terminal Type | Screw |
MK9052.11 AC50/60Hz 230V
1SVR730700R0200 CM-MSS.22S
K8AK-AS3 100-240VAC
PIB02CB23150MV
3UG4641-1CS20
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00