

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Voltage |
| Electrical Phase | 1 |
| Voltage Sensing Range | 20 - 80V ac/dc |
| Contact Configuration | SPDT |
| Voltage Sensitivity | Overvoltage, Undervoltage |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Time Delay | 0.1 - 10s |
| Series | MUS/MUSF |
| Operating Temperature Range | +50°C |
| Length | 69mm |
| Minimum Voltage Sensed | 20V ac/dc |
| Maximum Voltage Sensed | 80V ac/dc |
| Dimensions | 69 x 17.5 x 92.6mm |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Width | 17.5mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Height | 92.6mm |
G2UM300VL20
184784 EMR6-VM600-A-1
1SVR730830R0400 CM-ESS.2S
IL9837.11 5-200Hz UH=230V
3UG4631-1AA30
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00