

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Current |
| Electrical Phase | 1 |
| Contact Configuration | SPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Minimum Current Sensed | 2mA |
| Maximum Current Sensed | 500mA |
| Current Sensitivity | Overcurrent, Undercurrent |
| Series | K8AK-AS |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Width | 22.5mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Dimensions | 100 x 22.5 x 90mm |
| Current Range | 10 - 100 mA, 2 - 20 mA, 50 - 500mA |
| Terminal Type | Screw |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Length | 100mm |
| Height | 90mm |
49423602
184790 EMR6-I1-A-1
1SVR730670R0200 CM-IWS.2S
3RN2013-2BA30
3RN2010-1BW30
3RN2010-1BA30
1SVR730831R1400 CM-ESS.2S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00