

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Voltage |
| Electrical Phase | 3 |
| Voltage Sensing Range | 208 - 240V ac |
| Contact Configuration | SPDT |
| Voltage Sensitivity | Self Powered |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Time Delay | 0.1 - 20s |
| Series | PMV50 |
| Height | 104.7mm |
| Terminal Type | Screw |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Number of Poles | 1 |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Length | 35.8mm |
| Width | 64.9mm |
| Dimensions | 35.8 x 64.9 x 104.7mm |
| Maximum Voltage Sensed | 400V ac |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
3RN2010-2BW30
K8AK-AS3 24VAC/DC
LXPRC/S-4W 230V (400V)
K8AK-VW3 24VAC/DC
1SVR730740R9200 CM-TCS.22S
IK9178 3AC50/60Hz 400V
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00