

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Thermistor motor temperature protection |
| Contact Configuration | SPDT, SPST |
| Voltage Sensing Range | 24 - 240V ac/dc |
| Voltage Sensitivity | Motor Voltage |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Hazardous Area Certification | ATEX |
| Series | 3RN2 |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Height | 100mm |
| Width | 22.5mm |
| Terminal Type | Screw |
| Length | 91.6mm |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Dimensions | 91.6 x 22.5 x 100mm |
1SVR730760R0400 CM-SFS.21S
1SVR730884R3300 CM-MPS.41S
3RS2500-1AA30
IL9079.12/002 3AC230/400V 0.55-1.05UN 0.2-2S
184754 EMR6-I15-A-1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00