

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Contact Configuration | SPDT-C/O |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Series | LVM |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Height | 104.7mm |
| Width | 17.5mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Terminal Type | Screw |
| Operating Temperature Range | -20 - +60°C |
| Dimensions | 17.5 x 104.7 x 64.9mm |
| Length | 64.9mm |
BD5936.17 AC50/60Hz 230V
1SVR730720R1400 CM-MSS.11S
3UG4631-1AW30
MK9056N.12 AC50/60Hz 380-500V
1SVR740722R1400 CM-MSS.21P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00