

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Insulation |
| Electrical Phase | 1, 3 |
| Contact Configuration | SPDT |
| Voltage Sensing Range | 0 - 250V ac |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Series | CM-IWS |
| Dimensions | 103.7 x 22.5 x 85.6mm |
| Minimum Voltage Sensed | 0V ac |
| Terminal Type | Push In |
| Maximum Voltage Sensed | 250V ac |
| Height | 85.6mm |
| Length | 103.7mm |
| Width | 22.5mm |
1SVR740700R0100 CM-MSS.12P
PUA01CB23500V
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00