

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Voltage |
| Electrical Phase | 3 |
| Contact Configuration | SPDT |
| Voltage Sensitivity | Overvoltage, Undervoltage |
| Mounting Type | Plug In |
| Frequency Sensing Range | 50 - 400Hz |
| Series | PPB02 |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Length | 94mm |
| Dimensions | 94 x 36 x 80mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 36mm |
| Height | 80mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
3RS2900-1AW30
MK7830N.82 AC/DC24V+AC230V 0,02s-9999h
3UG4631-1AW30
MK9056N.12 AC50/60Hz 380-500V
TR4801-01-24VAC/DC
BA9041 3AC50Hz 400V
1SVR730760R0400 CM-SFS.21S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00