

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Voltage |
| Contact Configuration | DPDT |
| Voltage Sensing Range | 0.05 - 5 V |
| Voltage Sensitivity | Overvoltage, Undervoltage |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Time Delay | 0.3 - 30s |
| Series | Harmony Control |
| Better World Product | Yes |
| Better World Verification | Green Premium |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Terminal Type | Screw |
| Width | 35mm |
| Minimum Voltage Sensed | 0.05 V |
| Length | 72mm |
| Height | 90mm |
| Operating Temperature Range | +50°C |
| Dimensions | 72 x 35 x 90mm |
| Maximum Voltage Sensed | 5V |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
184790 EMR6-I1-A-1
IL9277.12 AC220-240V 0.1-15A Tv=0.1-20S
1SVR740712R2200 CM-MSS.33P
3RF2920-0FA08
817S-PTC-48
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00