

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Voltage |
| Contact Configuration | SPDT |
| Voltage Sensing Range | 8 - 28V dc |
| Voltage Sensitivity | Undervoltage |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Time Delay | <200ms |
| Series | DUA52 |
| Dimensions | 67.2 x 17.5 x 81mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 17.5mm |
| Terminal Type | Screw |
| Maximum Voltage Sensed | 28V dc |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Minimum Voltage Sensed | 8V dc |
| Length | 67.2mm |
| Height | 81mm |
| Operating Temperature Range | +60°C |
3UG4511-1AP20
DIB01CD485A
3UG4633-2AL30
1SVR740830R0400 CM-ESS.2P
SRB-E-602EM
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00