

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Insulation |
| Electrical Phase | 1, 3 |
| Voltage Sensing Range | 0 - 1000 V dc, 0 - 690V ac |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Frequency Sensing Range | 13.5 - 440Hz |
| Series | CM-IVN |
| Maximum Voltage Sensed | 1000 V dc, 690V ac |
| Dimensions | 104.8 x 45 x 85.6mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 45mm |
| Standards Met | CE, cULus, EAC |
| Terminal Type | Screw |
| Minimum Temperature Sensed | -25°C |
| Operating Temperature Range | +5 - +60°C |
| Minimum Voltage Sensed | 0V ac/dc |
| Maximum Temperature Sensed | 85°C |
| Length | 104.8mm |
| Height | 85.6mm |
3RN2012-2BA30
LXPRC-4W 230V (400V)
3RN2010-2CA30
1SVR740794R3300 CM-PVS.41P
1SVR730840R0700 CM-SRS.M2S
V2PM400Y/230VS10
TR4801-01-24VAC/DC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00