

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Voltage |
| Electrical Phase | 1 |
| Voltage Sensing Range | 24 - 240V ac/dc |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Time Delay | 0.1 - 30s |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Terminal Type | Screw |
| Maximum Voltage Sensed | 240V ac/dc |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Length | 109.5mm |
| Minimum Voltage Sensed | 24V ac/dc |
| Width | 22.5mm |
| Dimensions | 109.5 x 22.5 x 78mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Height | 78mm |
72.42.0.024.0000
3RN2010-1BA30
3UG4616-2CR20
72.01.8.024.0000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00